راهنما برای متخصصان

راهنما برای متخصصان

متخصص کیست ؟ در سایت سیاه گوش به هر شخص حقیقی یا حقوقی که بتواند خدمات و یا کالای خاصی را به مشتریان ارائه کند متخصص، در آن حوزه گفته می شود، برای مثال اگر شما در کار املاک هستید و می توانید برای خرید و فروش املاک به مشتریان کمک کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنند شما یک متخصص در حوزه املاک شناخته می شوید.

بعنوان مثالی دیگر می توان تولیدکنندگان کالا نام برد که هر کدام از این تولیدکنندگان متخصص حوزه کاری خود محسوب می شوند.

ثبت نام متخصص

برای ثبت نام خود بعنوان یک متخصص و جذب مشتری از طریق سایت سیاه گوش شما ابتدا میبایست وارد صفحه اصلی سایت سیاهگوش به آدرس https://siahgosh.com شوید.

شما در بالای صفحه سمت چپ دکمه ثبت نام را مشاهده می کنید، بر روی آن دکمه کلیک کنید.

ثبت تخصص

از قسمت مشخص شده کلید ثبت نام را انتخاب کنید.

اعضا بعنوان متخصص می توانند حقیقی یا حقوقی باشند.

راهنما برای متخصصان

پس از ثبت نام شما حتما باید اطلاعات پروفایل خود را بعنوان یک مجری کامل کنید، اطلاعات کامل در پروفایل شما باعث می شود تا مشتریان بتوانند با اطمینان بیشتری شما را بعنوان مجری انتخاب کنند و کار خود را به شما محول کنند.

ثبت تخصص

نکته مهم در کامل کردن اطلاعات تخصص این است که اگر می خواهید مشتریان بتوانند بصورت مستقیم با شما در ارتباط باشند می توانید در قسمت درباره ما شماره تماس و یا پست الکترونیک خود را قرار دهید، در غیر این صورت کاربران فقط می توانند از طریق وب سایت با شما در ارتباط باشند. در این وب سایت پنل برای چت آنلاین و همچنین قسمتی برای ارسال پیام وجود دارد که تمامی کاربران می توانند از این طریق با هم در ارتباط باشند.

همچنین متخصصان می توانند در قسمت پروفایل نمونه کارهایی نیز از خود قرار دهند تا مشتریان بیشتر با آن ها آشنا شوند.

پس از انجام مراحل بالا، ثبت نام بعنوان متخصص در سایت سیاه گوش به اتمام رسید.

شما می توانید براحتی برای هر درخواستی که در سایت موجود است پیشنهاد قیمت ارسال کنید و با مشتریان بصورت مستقیم در ارتباط باشید.