راهنما برای کارفرما

راهنما برای کارفرما

کارفرما کیست؟ کارفرما از نظر لغت به شخصیت حقیقی یا شخصیت حقوقی است که انجا یک کار یا پروسه ای را به متخصص یا پیمانکار واگذار می کند.

کارفرما در سایت سیاه گوش نیز همان معنی و مفهوم را دارد، کاربران سیاه گوش به دو دسته بندی کلی تقسیم می شوند. دسته بندی اول اشخاص و شرکت هایی که به خدمات یا کالایی احتیاج دارند ( کارفرما ) و دسته بندی دوم اشخاص و شرکت هایی هستند که خدمات و کالاهای مورد نیاز را تامین می کنند ( متخصص ).

ثبت نام بعنوان کارفرما

برای ثبت نام خود بعنوان یک کارفرما در سایت سیاه گوش میبایست به صفحه اصلی سایت به آدرس https://siahgosh.com بروید، سپس شما در بالای صفحه سمت چپ یک دکمه ثبت نام مشاهده می کنید.

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام وارد صفحه ثبت نام می شوید و میبایست از قسمت موبوط به کارفرما کلید ثبت نام را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی فیلدهای مورد نظر را پر کنید، توجه داشته باشید شما می توانید بعنوان شخص حقیقی یا حقوقی ثبت نام کنید.

ثبت نام کارفرما

مرحله ثبت نام بعنوان کارفرما به اتمام رسید.

از این پس شما می توانید نیازهای خود را بعنوان یک درخواست در سایت ثبت کنید ، سپس متخصص ها برای شما پیشنهاد قیمت و زمان انجام کار ارسال می کنند، شما می توانید با تمامی متخصصان بصورت مستقیم در ارتباط باشید و پس از بررسی آن ها یکی را برای انجام پروژه و کار خود اتنخاب کنید.

ثبت درخواست

درخواست چیست؟ درخواست در سایت سیاه گوش بمعنی نیازی هست که شما دارید، برای مثال شما به یک تعمیرکار لوازم خانگی نیاز دارید، این نیاز خود را بعنوان درخواست تعمیرکار لوازم خانگی در سایت قرار می دهید یا شما به یک آموزگار زبان انگلیسی نیاز دارید، این نیز یک درخواست می شود با عنوان درخواست آموزگار زبان انگلیسی.

روش ثبت درخواست

برای ارسال درخواست فقط کافی است پس از ثبت نام وارد صفحه اصلی شوید و کلید ارسال درخواست را انتخاب کنید، اولین قدم برای ارسال درخواست انتخاب بسته درخواستی شما است که می توانید با انتخاب گزینه رایگان درخواست خود را در سایت ثبت کنید و از تمامی خدمات سایت استفاده کنید.

پس از انتخاب بسته شما فقط کافی است توضیحاتی در مورد با نیازی که دارید را وارد کنید، به این نکته توجه کنید که حتما توضیحات کاملی از درخواستی که دارید ارسال نمایید تا متخصصان بتوانند نزدیکترین قیمت را برای شما ارسال کنند.

نکته مهم قراردادن شماره تماس در توضیحات است، شما می توانید شماره تماس را در قسمت توضیحات قراردهید تا متخصصان با شما در تماس باشند ، اگر مایل نیستید شماره تماس قراردهید متخصصان می توانند از طریق ایمیلی که در سایت برای شما تعبیه شده با شما در ارتباط باشند.

چند مثال

من شخصی هستم که با بودجه ۳۰ میلیون می خواهم خودرو ۲۰۶ مدل ۹۲ یا ۹۳ بخرم، وارد سایت سیاه گوش می شوم نیاز خودم را بعنوان یک درخواست در سایت قرار می دهم، پس از آن ۲ نوع کاربر با شما در تماس خواهند بود، دسته اول متخصصانی که شغل آن ها خرید و فروش خودرو است، دسته دوم کسانی که خود صاحب خودرویی هستند که شما می خواهید. این دو گروه برای شما پیشنهادات خود را ارسال می کنند و شما از بین آن ها بهترین را انتخاب می کنید.