چرا سیاه گوش

چرا سیاه گوش

کارفرما

چرا از سایت سیاه گوش استفاده کنیم؟

یکی از مشکلات جدی که همه ما با آن ها مواجه هستیم انتخاب کسانی هستند که می خواهیم کاری را برای ما انجام دهند، مثلا می خواهیم زبان یاد بگیریم بهترین معلم زبان را از کجا پیدا کنیم یا می خواهیم لوازم خانگی خود را تعمیر کنیم کدام تعمیرکار واقعا متخصص است و می تواند بهترین تعمیر را انجام دهد.

معمولا همه ما برای انتخاب بهترین شخصی که بخواهیم کارمان را به آن بسپاریم خیلی جستجو می کنیم و سعی می کنیم درخواست خود را به کسی بگوییم انجام دهد که به آن اعتماد داریم برای روشن تر شدن یک مثال دیگر می زنیم، مثلا شما می خواهید درب ضد سرقت خریداری کنید، معمولا همه ما وارد گوگل شده و جستجو می کنیم و با چند نفر که متخصص هستند صحبت می کنیم، قیمت می گیریم، قیمت ها را با هم مقایسه می کنیم، نمونه کارهایشان را می بینیم تا در آخر یکی از آن ها را انتخاب کنیم ولی باز هم با اطمینان نمی توان مطمئن بود که به بهترین شخص کار خود را سپرده ایم.

راه حل

سایت سیاه گوش راه حلی برای تمامی این مشکلات بوجود آورده است، شما می توانید به جای جستجو در گوگل، فقط وارد سایت سیاه گوش شوید نیاز خود را بعنوان یک درخواست ارسال کنید، بعد از آن دیگر لازم نیست بدنبال متخصصان در حوزه مورد نظر باشید، خود متخصصان و کسانی که در حوزه نیاز شما مشغول به فعالیت هستند بدنبال شما می آیند و برای جذب شما بعنوان یک مشتری تلاش می کنند و به دلیل بوجود آمدن محیطی کاملا رقابتی میبایست بهترین قیمت و خدمات را به شما ارائه کنند. از تمام این بحث ها مهم تر این است که شما از بین تمامی این متخصصان انتخاب می کنید و تمام اطلاعاتی که لازم دارید برای مقایسه را در یک مکان برای شما جمع آوری شده است، همچنین شما می توانید نظرات کاربرانی که با آن متخصص کار کرده اند را نیز مشاهده کنید. تمامی این نظرات واقعی بوده و کسانی هستند که یک درخواستی را برای انجام به آن متخصصان سپرده اند.

متخصص

چرا از سایت سیاه گوش استفاده کنیم؟

همان طور که همه ما می دانیم بدست آوردن مشتری جدید در هر کاری شاه راه ادامه کار در تمامی مشاغل است. در دنیای امروز با پیشرفت های چشمگیری که در حوزه فناوری اطلاعات بوجود آمده تاثیر بسزایی بر روی کسب و کار و همچنین نوع تبلیغات و بدست آوردن مشتریان جدید گذاشته است.

یکی از مهم ترین روش های تبلیغات، تبلیغات اینترنتی می باشد که بدون شک برای تمامی ما روشن است که چه تاثیری می تواند بر روی کسب و کار ما بگذارد، مثلا بهترین روش تبلیغات اینترنتی رسیدن به صفحه اول گوگل در صنف و شغل شما می باشد، رسیدن به صفحه اول گوگل هم کاری زمان بر است همچنین معمولا هزینه بالایی دارد و ماندن در صفحه اول گوگل نیز دردسرهای خود را دارد ولی مشکل آنجاست که در صفحه اول گوگل فقط ۱۰ جایگاه وجود دارد و بیشتر مشتریان نیز فقط ۳ لینک اول را مشاهده می کنند.

راه حل

سایت سیاه گوش با هدف جمع آوری تمامی نیازمندی های کشوری در این سایت مکان مناسبی برای جذب مشتریان جدید می باشد و دیگر لازم نیست مشتریان بدنبال شما باشند و شما هیچ اطلاعاتی از مشتریان احتمالی نداشته باشید، می توانید با بررسی درخواست های رسیده در شغل خود مشتریان احتمالی را بیابید، برای آن ها پیشنهاد قیمت و زمان ارسال کنید و آن ها را به دیدن رزومه خود جلب کنید تا بتوانید بدون هیچ هزینه ای مشتریان جدید برای خود جلب کنید و با گزفتن نظر مثبت از آن ها بر تعداد مشتریان خود بیافزایید.